Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Hazal Kaya Evlendi!

Aşk-ı Memnu’nun Nihal’i Hazal Kaya Evlendi!

Oyuncu çift Hazal Kaya ve Ali atay,5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Ünlü isimlerin akın ettiği düğünde davetlilere,”Nikah şekeri vermek yerine bağışta bulunduk” yazılı süsler dağıtıldı.

Rol aldığı birçok başarılı projeyle adından söz ettiren oyuncular Mecidiyeköy Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşen törenle dünya evine girdi.

5 yıldır birlikte olan çiftin nikah şahitliğini yapımcı Mustafa Uslu,oyuncu Ertan Saban,Hande Yılmaz ve Elif Dikeç yaptı.

‘Aşk-ı Memnu’ dizi oyuncularının yoğun katılım gösterdiği düğüne Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer,Selçuk Yöntem,Baran Akbulut,Zerrin Tekindor,Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu,Songül Öden,Bülent Şakrak,Demet Evgar,Cengiz Bozkurt,Alper Kul,yapımcılar Timur Savcı,Fatih Aksoy,yönetmen Abdullah Oğuz gibi isimler katıldı.

Özgür Masur imzalı gelinlik giyen Hazal Kaya,heyecanlı olduğunu belirterek ”Bu kadar heyecanlanacağımı hiç tahmin etmiyordum. Özgür çok yakın arkadaşım ve 17 yaşındayken söz vermiştim,’Evlenirsem gelinliğimi sen yaparsın’ diye.Öyle de oldu.” dedi.

Ali Atay ise ”Bu heyecan hiçbir şeye benzemiyormuş. Düğünle ilgili her şeyi Hazal organize etti. Ben sürekli şehir dışında çalışıyordum.”diye konuştu. Çift son olarak iş yoğunluğu nedeniyle balayını yazın yapacaklarını belirtti.

Yazıyı Paylaş!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here