Deniz Seki’nin Sahne Kıyafeti Olay Yarattı!

Deniz Seki, sahne aldığı konserde giydiği transparan kıyafetiyle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Deniz Seki,sahne aldığı konserde giydiği elbiseyle hayranlarını ikiye böldü.Transparan kıyafetiyle çok konuşulan Seki,eleştirilere daha fazla dayanamayıp ”Takdir edersiniz ki sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim”dedi.

Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu

Güzel sanatçı Deniz Seki,transparan kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.Kostümüyle eleştiri oklarının hedefi haline gelen şarkıcı,gelen yorumlara isyan etti. Seki,Gülşah Saraç oğlu imzalı transparan kıyafeti ile göz doldurdu.Ancak bu kıyafet tercihi sosyal medyayı ikiye böldü. Bir kısım sanatçının kıyafetini çok açık bulurken bir kısım ise normal bulup beğendi.

‘Şuursuz Bir Kadın Değilim”

Gelen tepkiler üzerine ise Seki,”Yapılan haberleri,yazılan yorumları böyle okuyorum yemin ederim. Burada mümkün olduğunca sanatın her dalıyla ilgili paylaşım yapıp üzerine konuşuyoruz. Sevgili Gülşah Saraç oğlu bu elbisesinde de çok büyük bir işçilik var ve bu da bir sanat. Takdir edersiniz ki sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim. İçinde ki astarı görmüyor olamazsınız. Çok kırıcı yorumlarınız var lütfen bu kadar acımasız olmayın.” ifadelerini kullandı.

Yazıyı Paylaş!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here